FITNESS A KARDIO ZÓNA

Ve sportovním centru Kotelna fitness vám nabízíme moderní klimatizovanou posilovnu o celkové ploše 400 m2. Tam pro vás bude cvičení bezpochyby příjemným zážitkem.

V naší posilovně máte k dispozici 17 posilovacích stanovišť značky Vita, která umožňují efektivní, zdravotně nezávadné a maximálně účinné procvičení všech svalových partií. Nechybí část s polohovacími lavicemi a jednoručními činkami do 50 kg, ani oddělená zóna s žebřinami a podložkami vhodná zejména k protažení po tréninku.

Chcete stimulovat váš kardiovaskulární systém? Pak je pro vás ideální moderní kardio zóna s profi přístroji - 3 běhacími pásy, 2 rotopedy, 2 elipticaly, stepperem a veslařským trenažérem. 

Během i po cvičení můžete dodat svému tělu energii v našem baru. Z nabídky si vybere vrcholový i rekreační sportovec. Sportovní výživa je výborným pomocníkem při vašem trénování a formování postavy. Zahrnuje přípravky pro regeneraci organismu, pro budování svalové hmoty a pro kloubní výživu, vitamíny, iontové a energetické nápoje. Zakoupit si můžete i sportovní rukavice pro příjemnější pocit při cvičení.

 

Zde se můžete podívat na stroje v našem fitness:

https://www.facebook.com/kotelna.fitness/photos_stream?tab=photos_albums

 

Ceník fitness:

Bodové vstupy

80 Kč za jednotlivý vstup

70 Kč za 10 vstupů (omezení 2 měsíce)

60 Kč za 20 vstupů (omezení 4 měsíce)

 

Měsíční permanentka - neomezený vstup 700 Kč